ХОТЕЙ – ВЕСЕЛА ТВОРЧІСТЬ ДЛЯ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ
Українська
Русский

В'язана собачка на фестивалі "В пошуках Made in Ukraine"

В пошуках Made in Ukraine 2017
30 серпня 2017

2-3 вересня в Києві на Контрактовій площі буде проходити черговий фестиваль "В пошуках Made in Ukraine". Це виставка-ярмарок українських виробників різних товарів і послуг: одяг, косметика, побутова хімія, дитячі товари, посуд, текстиль, харчування, хенд-мейд та ін.

На ярмарку буде представлена і наша в'язана собачка для пляшки вина або шампанського. Приходьте на ярмарок і Ви зможете на власні очі побачити її, придбати вподобане Вами забарвлення і модель в'язаної собачки (для вина або шампанського).

Хоча до новорічних свят ще далеко, але краще почати запасатися новорічними подарунками для своєї рідні вже восени. Наша в'язана собачка на пляшку вина або шампанського кращий подарунок для Ваших родичів, друзів і колег.

Тим паче, що наступний 2018 рік - рік Жовтої Земляної Собаки. А це означає, що в'язана собачка буде справжнім символом і атрибутом наступного року на Вашому святковому столі. Прикрасьте свій новорічний стіл в'язаною собачкою на пляшку вина або шампанського, щоб весь наступний рік був для Вас вдалим на всі 100%.

Будемо на Вас чекати! Буде хороша тепла погода, приємна музика, смачна їжа, море українських товарів вітчизняних виробників, океан радості і позитивних емоцій. Обов'язково візьміть з собою гроші. Догуляємо літо разом!